Uczniowie klas 6, w terminie 16-18 października br., uczestniczyli w 3-dniowej wycieczce do Kotliny Kłodzkiej, gdzie mieli okazję zwiedzić i zobaczyć wiele ciekawych miejsc m.in. kopalnie złota w Złotym Stoku, dawną osadę górniczą, Twierdzę Kłodzko oraz centrum samego Kłodzka, zdobyli Szczeliniec Wielki- najwyższy szczyt gór Stołowych, Wambierzyce oraz pijalnie wody w Polanicy Zdrój oraz Muzeum Ziemi Prudnickiej, w którym uczestniczyli w warsztatach tkackich. Wycieczka była też okazją do odwiedzenia miejsca internowania patrona naszej szkoły- Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wycieczka odbyła się pod czujnym okiem opiekunów: p. Anny Grabowskiej-Markefka, p. Sylwii Vogtmann, p. Eweliny Dominik oraz p. Wojciecha Kasperskiego.