Kolejny nasz projekt ERASMUS+ uzyskał akceptację Narodowej Agencji!

We wrześniu 2023 r. rozpoczęliśmy projekt pod nazwą “Bądź aktywny i kreatywny!”. Zakończy się on w styczniu 2025 r. Tym razem w mobilnościach wezmą udział nie tylko nauczyciele, ale również dziesiątka uczniów z klas piątych, którzy pojadą na tydzień do Rzymu. Rozpoczęła się już rekrutacja uczestników a jej wyniki poznamy po zakończeniu I semestru.

Informacje o kolejnych krokach będziemy zamieszczać na naszym FB – podobnie, jak to miało miejsce przy poprzednim erasmusowym projekcie (“Nowe technologie oraz elementy dwujęzyczności na lekcjach sposobem na podniesienie poziomu motywacji wśród uczniów ZSP nr 12 w Rybniku”).

Zachęcamy zatem do śledzenia naszego fanpage’a oraz przypomnienia sobie filmiku:

1. Facebook “Dwunastka z Erasmusem +”.

3. Film Erasmus+ w SP12.

Rezygnujemy z zamieszczania postów w dawnym blogu “Dwunastka z Erasmusem +”, gdzie  nadal jednak można oglądać materiały z poprzedniego projektu.