Monthly Archives: styczeń 2021

Informujemy, że szkolny konkurs „GWARY ŚLĄSKIEJ” został rozstrzygnięty.
Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Klasy I-III

I miejsce – Laura Lubańska kl. IIa
II miejsce – Piotr Skrzypiec kl. Ib
II miejsce – Alicja Gawliczek kl. Ib
III miejsce – Alicja Stępień kl. IIIa
III miejsce – Antoni Mazelanik kl. IIIb

Wyróżnienia:

Agata Brachman kl. Ib
Kinga Kuczera kl. IIa
Milena Bombik kl. Ib
Weronika Mrozek kl. Ib

Klasy IV – VIII

I miejsce – Milena Trzop kl. Va
II miejsce – Milena Wysłucha kl. Va
III miejsce – Olaf Pieczka kl. IV a

Wyróżnienie:

Marta Podleśny kl. VI c

Gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Informujemy, że świetlicowy konkurs „Jesienny liść” został rozstrzygnięty.
Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Klasy I – III

I miejsce – Emilia Jarosz kl. Ib
II miejsce – Lena Szymura kl. IIIb
III miejsce – Amelia Stasiak kl. IIc

Wyróżnienia:

Helena Słowińska kl. IIIa
Agata Wencel kl. IIIa

Klasy IV – VIII

I miejsce – Oliwia Piecowska kl. VIa
II miejsce – Nadia Szymura kl. IVb
III miejsce – Maja Sosnowicz kl. IVb

Gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

W ramach działań podjętych w etapie EKOLOGIA projektu BYĆ JAK IGNACY

uczniowie koła naukowego “NASZ JEST ŚWIAT” zapraszają do podjęcia kilku prostych kroków, aby zadbać o zasoby czystej WODY. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami w formie wirtualnej gazetki.

HARMONOGRAM WYPOŻYCZEŃ i ZWROTÓW KSIĄŻEK OD 18 STYCZNIA 2021 R.

Klasa 1 a
Poniedziałek            8.25 – 8.45
Środa                       11.50 – 12.10
Piątek                      12.15 – 12.35

Klasa 1b
Poniedziałek           8.55 – 9.15
Środa                       9.20 – 9.40
Piątek                      8.00 – 8.20

Klasa 2 a
wtorek                      8.25 – 8.45
Czwartek                 11.50 – 12.10
Piątek                       8.55 – 9.15

Klasa 2 b
Wtorek                     9.50 – 10.10
Czwartek                 10.45 – 11.05
Piątek                       9.20 – 9.40

Klasa 2 c
Wtorek                     11.50 – 12.10
Czwartek                 8.25 – 8.45
Piątek                       9.50 – 10.10

Klasa 3 a
Wtorek                    12.55 – 13.15
Czwartek                10.45 – 11.05
Piątek                      10.15 – 10.35

Klasa 3 b
Środa                      13.20 – 13.40
Czwartek                12.55 – 13.15
Piątek                      8.00 – 8.20

W sprawie wypożyczeń i zwrotów książek do biblioteki szkolnej uczniowie klas 4 – 8 umawiają się z panią Aliną Jarnut na e-dzienniku.

Godziny wypożyczeń:
8.00-8.20
8.25-8.45
8.55-9.15
9.20-9.40
9.50-10.10
10.15-10.35
10.45-11.05
11.10-11.30
11.50-12.10
12.15-12.35
12.55-13.15
13.20-13.40

Wielki sukces naszej uczennicy!
Uczennica naszej szkoły Zofia Dybała od października bierze udział w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych organizowanej przez MEN oraz Instytut Badań Literackich PAN. Konkurs służy ugruntowaniu wysokiej rangi j. polskiego w życiu społecznym, przyczynia się do głębszego rozpoznania narodowej i europejskiej tradycji literackiej oraz tożsamości kulturowej.
W styczniu (podczas ferii zimowych) Zosia brała udział w kolejnej, pisemnej części zawodów okręgowych i zakwalifikowała się do  części ustnej zawodów II stopnia. Opiekunem uczennicy jest Pani Aleksandra Zimny.
Gratulujemy Zosi i życzymy powodzenia na kolejnym etapie olimpiady.