Serbia to ciekawy, bałkański kraj, który niedawno odwiedziły nasze cztery koleżanki. Spędziły kilka wspaniałych dni w miejscowości Lipnički Šor (cyr. Липнички Шор). Zostały bardzo serdecznie przyjęte przez tamtejszych nauczycieli i uczniów.
Wspomnienia w postaci fotorelacji z tej nie tylko serdecznej, ale i smakowitej wizyty (do dzisiaj nasze koleżanki z rozrzewnieniem wspominają smaczną serbską kuchnię…) można zobaczyć w fotorelacji pod poniższym linkiem: Fotorelacja

Zapraszamy również wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników naszej szkoły do spróbowania swoich sił w przygotowanym przez nas pokoju zagadek w dniach od 3 do 7 stycznia 2022 roku. Serbia kryje wiele tajemnic, które warto poznać.

Escape room dla klas I – III.
Escape room dla klas IV – VIII.

Udanej zabawy!