Z radością informujemy, że 26 marca 2021 r. w Miejskim Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” klas II- III szkół podstawowych” I miejsce oraz tytuł “Mistrza Ortografii” przyznano Ignacemu Wojaczkowi z kl. II b zaś miejsce III zajęła Agata Podleśny z kl. II c.  Gratulacje dla naszych uczniów!
Tym samym zostali oni finalistami XVIII edycji wojewódzkiego konkursu ortograficznego „Mistrz ortografii województwa śląskiego 2021 r. dla uczniów klas II i III szkół podstawowych”, gdzie będą reprezentować nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Rybniku.
Organizatorem konkursu jest Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne wraz z Centrum Edukacji Regionalnej w Żorach – Osinach i ze Szkołą Podstawową nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Żorach. Życzymy powodzenia!