„W parku im. A. Fudalego miało miejsce zakończenie innowacji pedagogicznej pt. „Dzieci listy piszą”, w której brała udział klasa II „a”. Nasi uczniowie mieli okazję spotkać i poznać osobiście uczniów z Zespołu Szkół Urszulańskich, z którymi korespondowali w tym roku szkolnym. Spotkanie na rybnickich bulwarach było wspaniałą okazją do integracji, zabawy i wielu rozmów. Fani piłki nożnej rozegrali nawet wspólny mecz. Bardzo cieszymy się, że nasi uczniowie od najmłodszych lat nie tylko zdobywają wiedzę, ale także rozwijają kompetencje związane z budowaniem relacji i tworzeniem silnej wspólnoty lokalnej!