Franek, uczeń klasy VI a, bierze udział w zajęciach fotograficznych w Zespole Edukacyjno-Artystycznym „Przygoda”. Młodzi adepci fotografii inspiracji szukają wszędzie podczas spacerów po Rybniku. Efekty ich pracy można zobaczyć w Galerii Sztuki Rzeczna w ramach ekspozycji „Różne oblicza Rybnika”. Dwie wspaniałe prace Franka wchodzą w jej skład. Gratulujemy!