Za nami uroczyste pożegnanie klas ósmych, przygotowane tradycyjnie przez uczniów klas siódmych. W programie „Ósemki mają talent” mogliśmy podziwiać pasje, uzdolnienia i wyjątkowe talenty naszych ósmoklasistów – od tańca, śpiewu i fotografii, po świetną organizację, tworzenie niezapomnianej atmosfery, a nawet… politykowanie. Tegoroczne show pokazało, jak wiele wnieśli nasi ósmoklasiści do społeczności szkolnej i jak bardzo…
Czytaj więcej