Zgodnie z tradycją po raz kolejny klasy siódme przygotowały apel pożegnalny dla uczniów klas ósmych. Choć robimy to od lat i wydawałoby się, że nic nowego nie da się już wymyślić, tegoroczny apel znów był inny od poprzednich! Tym razem w formie “Szkolnej Gali Gwiazd”, gdzie nasi najstarsi uczniowie otrzymywali tytuły w różnych kategoriach, przyznawane im w wyniku wcześniejszego głosowania. Wręczaniu dyplomów towarzyszyła świetnie dobrana tematycznie muzyka. Sam scenariusz pełen był wesołych wierszyków, błyskotliwych uwag, celnych ripost itp. Spotkanie poprowadzili bardzo profesjonalnie konferansjerzy z klasy 7. Było dużo śmiechu, emocji, ale też sporo wzruszeń. Podczas oglądania prezentacji, w której znalazły się zdjęcia wykonywane od najwcześniejszych szkolnych lat aż do teraz, niejednemu uczniowi (a często i nauczycielowi) zakręciła się łezka w oku.

“Szczęśliwej drogi, już czas”, Ósmoklasiści!