24 marca b.r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany przez uczniów “Dzień bez plecaka”, czyli “no backpack day”. Uczniowie przynieśli w tym dniu wszystkie niezbędne przybory szkolne, natomiast nie zapakowali ich do plecaka. Musieli wykazać się tutaj pomysłowością, aby przyniesione przez nich “nosidło” było jak najbardziej zabawne ikreatywne. Uczniowie naszej szkoły mieli mnóstwo znakomitych pomysłów. Pojawiły się między innymi walizki turystyczne, zabawki, koszyki sklepowe, lodówki przenośne, taczki, szuflady, skrzynki na narzędzia, stoliki, pokrowce z instrumentów, chlebaki, wózek dla lalek, plastikowy samochód z piaskownicy a nawet zlewozmywak i beczka.
Największą kreatywnością wykazali się uczniowie klasy 8a, natomiast najwięcej osób (w ujęciu procentowym) włączyło się do zabawy w klasie 6a i 3b.

Wszystkim osobom, które wzięły udział we wspólnej zabawie, bardzo dziękujemy. Jesteśmy zachwyceni Waszymi kreatywnymi i cudownymi pomysłami 🙂
Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć z tego wydarzenia.