Erasmus Days jest inicjatywą, mającą na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+ . Przez 3 dni, 14-16 października 2021 r., na terenie całego świata są organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+. Nasza szkoła, będąca obecnie beneficjentem projektu Erasmus+, dołączyła do tego ogólnoświatowego wydarzenia. Od dnia 14 października od godziny 9.00 można będzie oglądać wystawę online, zamieszczoną na stronie szkoły w zakładce “Erasmus+” oraz na facebooku- “Dwunastka z Erasmusem”. Wystawa ta będzie poświęcona mobilnościom, które odbyły się z udziałem naszych nauczycieli.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wirtualnej galerii: Dni Erasmusa 2021