W związku z uczestnictwem naszej szkoły w Erasmus+ coraz więcej nauczycieli i uczniów podejmuje różnego rodzaju działania w ramach programów eTwinning. Wśród nich znalazła się akcja pt. “Życzenia dla Ziemi”, a zadanie polegało na stworzeniu przez uczniów własnej, unikatowej, animowanej kartki noworocznej w programie Scratch, która musiała zawierać:

• noworoczne życzenia dla ludzkości, Ziemi (poruszenie problemów edukacji globalnej, zmian klimatycznych, problemów społecznych),
  • skrypt z co najmniej 3 animowanymi duszkami,
  • elementy dźwiękowo-muzyczne,
  • logo eTwinning na początku i na końcu animacji

Ponieważ można było wytypować tylko jedną pracę, szkolny koordynator akcji Renata Cichecka zgłosiła pracę Ani Gacek z kl. VII b. Bardzo dziękujemy Ani za udział w programie oraz za włożony wysiłek. Gratulujemy serdecznie!

Ania_Gacek_certyfikat
Link do kartki, którą wykonała Ania.