Szanowni Rodzice,

informujemy, że egzaminy dla uczniów klas ósmych w naszej szkole odbędą się zgodnie z planem.

15 kwietnia 2019r. (poniedziałek) – język polski

16 kwietnia 2019r. (wtorek) – matematyka

17 kwietnia 2019r. (środa) – język angielski

Egzaminy rozpoczynają się codziennie o godz. 9:00. Uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 8:30 ubrani w strój galowy. Przynoszą ze sobą legitymację szkolną, pióro lub długopis z czarnym tuszem/atramentem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych) a we wtorek dodatkowo linijkę. Szkoła codziennie zapewnia dzieciom butelkę wody.

BARDZO WAŻNE!

W związku z koniecznością dopełnienia formalności przed egzaminem, prosimy o przybycie rodzica/opiekuna prawnego w dniu dzisiejszym tj. 11.04.2019r do godz. 17:00 lub jutro tj. 12.04.2019r. do sekretariatu szkoły w celu podpisania potwierdzenia zgodności danych dziecka przekazanych do OKE.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor ZSP12 w Rybniku

Irena Serwotka