Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Inga Kulak znalazła się w gronie 10 osób nagrodzonych  w IV edycji konkursu „List do Taty” zorganizowanym przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP, senatorów oraz zespół Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego. Partnerem konkursu był Rzecznik Praw Dziecka. Do biura senatorskiego Wojciecha Piechy wpłynęły 93 prace  z 18 szkół podstawowych okręgu rybnickiego oraz mikołowskiego. Senator wyraził gorące podziękowania dzieciom za listy pełne szczerości, miłości, a czasem i złości. Dziękował za lekturę pełną emocji, wzruszeń oraz niezapomnianych wrażeń. Cieszymy się, że w naszym gronie mamy tak wrażliwe, a zarazem zdolne uczennice. Swoimi relacjami z tatą podzieliła się również Patrycja Karwot – wprawdzie jej nie udało się stanąć na podium, ale gratulujemy obu dziewczynkom. Opiekunem  uczennic była pani Magdalena Kralka.